AKCIJA „DAROM 2015“ Print option in slimbox / lytebox? (info)
Trečiadienis, 2015 Balandžio 29 08:57

Kasmetinė, visuotinė aplinkos švarinimo akcija – „DAROM“ Lietuvoje vyksta jau septyni metai. Per visą šį laiką miestai, miesteliai, miškai, pakelės ir kitos erdvės tapo švaresnės. Šiais metais akcijos „DAROM“ komanda iškėlė naują tikslą – valyti vandens telkinius. Tačiau, nepamiršti ir tvarkytini taškai esantys bendrai naudojamose erdvėse.

Sartų regioniniame parke iniciatyva „DAROM“ startavo jau balandžio 22 d. Direkcijos specialistai kartu su Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos moksleiviais tvarkė aplinką Bradesių rekreacinėje zonoje, teritorijas ties Marimontu ir Tautesnio ežeru. Vėliau, balandžio 24 d. buvo suorganizuota dar didesnė talka. Talkoje dalyvavę Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos ir Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinės mokyklos mokiniai tvarkė aplinką Jaskoniškių miško ir Kavolių šilelio rekreacinėse zonose, Rašų ežero pakrantę. Direkcijos rengtuose aplinkos švarinimo talkose sudalyvavo 60 moksleivių.

Sartų regioninio parko direkcijos specialistai nepamiršta ir vandens telkinių. Metai iš metų kartu su mokiniais valome Šventosios upės vagą ir jos pakrantes, nuo Antalieptės miestelio iki Vasaknų žuvininkystės tvenkinių. Ne išimtis ir šiais metais. Prisidėdami prie naujo akcijos „DAROM“ tikslo – valyti vandens telkinius, atšilus orams tęsdami tradiciją valysime Šventosios upę.


Akimirkos iš vykusios akcijos „DAROM“:

dscf2599dscf2603img_20150424_093826

 


© Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8–385) 56849, el. paštas sartai@grazute.lt, kodas 188738178. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.