UŽSIĖMIMAS — „AR PAŽĮSTI GYVŪNĄ?“ Print option in slimbox / lytebox? (info)
Penktadienis, 2023 Kovo 17 14:20

Kovo 17 d., Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos Sartų regioninio parko grupės darbuotojai lankėsi Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos organizuotame Žemės dienai paminėti skirtame renginyje su mažiesiems gamtos mylėtojams paruoštu užsiėmimu — „Ar pažįsti gyvūną?“.

Susitikimo su vaikais metu rodėme skaidres ir pasakojome apie paukštelius, pirmąsias pavasario gėles, tikrinome žinias apie gyvūnus pateikę užduotį — sudėlioti dėlionę.

Vaikams buvo pateiktos dėlionės ir daiktai, kuriuos jie sudėlioją dėlionę turėjo priskirti pavaizduotam gyvūnui. Iš viso pateikėme 5 dėliones, juose pavaizduota stirna, elnias, briedis, voverė, genys ir 5 daiktus priklausančius šiems gyvūnams: stirnos, elnio, briedžio ragus, pas voverę ir genį pabuvojusius eglės kankorėžius.

Su dideliu susidomėjimu mažieji gamtos bičiuliai dėliojo dėliones, o smagiausia dalis buvo rasti ir priskirti dėlionėje pavaizduotam gyvūnui daiktą. Džiaugiamės, kad vaikai yra tokie žingeidūs ir  demonstruoja puikias žinias apie mus supančią gamtą.

Tuo Žemės dienos renginiai Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje ir Sartų regioniniame parke nesibaigia, kovo 20 d. vėl susitiksime su mažaisiais gamtos mylėtojais, apžiūrėsime Sartų regioninio parko lankytojų centre Žemės dienai paminėti atidaromą inkilų parodą ir keliausime įkelti jų pačių su tėveliais ir seneliais pagamintų inkilų paukšteliams.

Tariame didelį, nuoširdų AČIŪ! Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos mažiesiems gamtos mylėtojams ir mokytojoms Jolantai Kondrašovienei, Lenai Budzilienei, Ilonai Pužienei, Renatai Šėžienei už iniciatyvą pagaminti inkilų paukšteliams ir nuolatinį bendradarbiavimą gamtos pažinimo srityje.

123
456
78

Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos. Sartų regioninio parko grupės nuotraukos

 


© Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija. Sartų regioninio parko grupė. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8 385) 56849.