PRATĘSIAMAS SAUGOMŲ TERITORIJŲ PASO KONKURSAS Print option in slimbox / lytebox? (info)
Ketvirtadienis, 2020 Rugpjūčio 27 08:44

Šią vasarą po nacionalinius ir regioninius parkus keliaujantieji galėjo dalyvauti konkurse bei surinkti visų parkų antspaudus. Gera žinia keliautojams — Saugomų teritorijų paso konkursas pratęsiamas iki rugsėjo 30 dienos.

Beveik visuose saugomų teritorijų lankytojų centruose įrengtos įdomios ekspozicijos, kviečiančios pažinti mūsų krašto valstybinių parkų vertybes, susidėlioti maršrutą ir tuomet keliauti į gamtą iš arčiau pažinti jas.

Europos šalyse ir Jungtinėse Amerikos Valstijose yra populiaru lankytis nacionaliniuose parkuose bei gamtos pase pasižymėti specialiu antspaudu, kad čia buvai. Tai tarsi gamtos pažinimo žaidimas...

Dalyvauti Saugomų teritorijų paso konkurse bei užsidėti antspaudus galima nacionalinių ir regioninių parkų lankytojų centruose arba prie jų įėjimo lauke įrengtose vietose.

Apkeliavusių visus nacionalinius ir regioninius parkus, laukia prizas — knyga, o tų, kurie kiekviename parke nusipirks lankytojo bilietą — kuprinė.

Prizai Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre Vilniuje jūsų lauks visą rugsėjo mėnesį, o antspaudai parkų direkcijose net ir konkursui pasibaigus.Diana Rakauskaitė

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos

Viešųjų ryšių specialistė

 


© Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8–385) 56849, el. paštas sartai@grazute.lt, kodas 188738178. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.