PIEŠINIŲ KONKURSAS MOKSLEIVIAMS Print option in slimbox / lytebox? (info)
Trečiadienis, 2020 Balandžio 08 08:39

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba, koordinuojanti nacionalinių ir regioninių parkų veiklą, kviečia 1-8 kl. mokinius iš visos Lietuvos dalyvauti gamtosauginiame piešinių konkurse „Bunda GAMTA. SAUGOK ją nuo keturračių“. Konkursas vyks iki gegužės 1 d.

Mokiniai kviečiami piešti retas ir saugomas (įrašytas į Lietuvos raudonąją knygą) rūšis, gamtą, kurią nori išsaugoti ir šalia pavaizduoti, kaip keturratis (ar kita motorinė transporto priemonė) daro žalą mažam vabalėliui, šilagėlei ar tiesiog miško, pelkės, pievų paklotei. Piešinys gali būti kaip edukacinis plakatas su skambiu šūkiu, raginančiu saugoti gamtą.

Virtualaus konkurso piešinius vertins jungtinė komisija, sudaryta iš VSTT specialistų, taip pat žinomų Lietuvos gamtosaugininkų bei dailininkų. Įdomiausi piešiniai bus apdovanoti prizais.

Jeigu konkurse dalyvaus ir savo sukurtus kūrinius siųs visa klasė, tai pačios kūrybiškiausios klasės laukia nemokama ekskursija/edukacija Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre. Jeigu piešinius siųs pavieniai mokiniai, trijų pačių įdomiausių piešinių autoriai bus apdovanoti VSTT kuprinėmis arba knygomis apie Lietuvos saugomas teritorijas.

Nuskanuotus (nufotografuotus) piešinius reikėtų siųsti Nacionaliniam saugomų teritorijų lankytojų centrui (el. paštu: lankytojucentras@vstt.lt arba FB žinute — https://www.facebook.com/NacionalinisLankytojuCentras/).

Daugiau informacijos apie keturračių daromą žalą gamtai galite rasti straipsnyje „KREIPIMASIS Į KETURRAČIŲ IR KITŲ MOTO PRIEMONIŲ SAVININKUS“ — https://vstt.lrv.lt/lt/naujienos/kreipimasis-i-keturraciu-ir-kitu-moto-priemoniu-savininkus

Būkime draugiški gamtai, kuri yra visų mūsų namai!

 


© Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija. Sartų regioninio parko grupė. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8 385) 56849.