SUKURSI KOMIKSĄ — IŠGELBĖSI GAMTĄ! Print option in slimbox / lytebox? (info)
Antradienis, 2017 Kovo 14 11:49
Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcija kviečia dalvauti komiksų apie gamtą konkurse „Vieną kartą gamtoje...“

Komiksus gali kurti kiekvienas, o komiksai turi ypatingą galią — paveikti net ir neskaitančius piliečius. Papasakokite istoriją apie gamtą, sukurdami savo komiksą. Sukurkite tokį komiksą, kuris informuotų draugus, kaimynus ar parko lankytojus apie tai, kas gali nutikti deginant šiūkšles stovyklavietėje ar plaunant atomobilį prie Sartų ežero, arba apie tai, kaip vieną kartą Gražutės girioje apsigyveno ypatingų galių turintis Superbriedis.

Nemokate piešti?
Nebėda. Komiksą galima sukurti fotografuojant išmaniuoju telefonu, o jį sumaketuoti — komiksų kūrimo programėlių pagalba. Na žinoma, dar reikės kelių draugų pagalbos kitapus objektyvo, kurie pabus tavo komikso herojais!

Komiksų apie gamtą konkurso tikslas — ugdyti ekologinį mokinių sąmoningumą, aktyvų dalyvavimą, lavinti kūrybinius gebėjimus, bei skatinti mokykloje mokomų dalykų integraciją.

Konkurso nugalėtojai ir geriausių darbų autoriai bus pakviesti dalyvauti baigiamajame renginyje Dusetose (Zarasų r.). Renginio metu vyks konkurso aptarimas ir nugalėtojų apdovanojimas, ekskursija po Sartų ir Gražutės regioninius parkus. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti direkcijos diplomais, atminimo prizais, mokytojai — direkcijos padėkos raštais. Net 20 geriausių komiksų autorių bus pakviesti į baidarių žygį Šventąja!

Konkurso koordinatorius
— vyr. specialistas Vytautas Eidėjus, tel. 8 682 33041, 8 385 59 426, el. paštas vytautas.eidejus@sartaigrazute.am.lt
 


© Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija. Sartų regioninio parko grupė. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8 385) 56849.