PIEŠINIŲ PARODA „PAUKŠTELIAI SUGRĮŽO“ Print option in slimbox / lytebox? (info)
Penktadienis, 2016 Balandžio 22 11:49

Po ilgos ir šaltos žiemos lėtais žingsneliais įsitvirtina pavasaris. Apie tai, jog pavasaris jau čia, mūsų kieme byloja sugrįžę paukščiai, sužaliavę laukai, pražydusios gėlės, šiltas pavasarinis lietus. Atgijusi gamta ir skambios paukštelių giesmės džiugina visus, o ypač mažuosius gamtos mylėtojus. Juk taip įdomu klausytis giesmių ir atpažinti kuris paukštelis kaip gieda, stebėti juos ir jų elgseną.

Rokiškio lopšelio – darželio „Varpelis“ priešmokyklinio ugdymo „Saulės zuikučių“ auklėtoja Rimutė Mateikienė ir „Pelėdžiukų“ grupės auklėtoja Albina Kasparienė matydamos kaip vaikai domisi paukšteliais, jų giesmėmis ir džiaugiasi grįžusiu pavasariu, davė jiems užduotį nupiešti mylimiausią ir gražiausią paukštelį.

Mažiesiems gamtos mylėtojams teko iš ties nelengva užduotis – iš šitiek vienas už kitą gražesnių paukštelių išsirinkti vieną – labiausiai patinkanti. Po ilgų apmąstymų ir pasvarstymų mažieji vaikai apsisprendė ir įamžino mylimiausius popieriaus lape.

Piešiniai – tikri meno kūriniai, juose galima pamatyti gandrus, kieles, žvirblius, žąsis, gerves. Kad darbeliais pasidžiaugtų ir kiti žmonės auklėtojos surengė parodą – „Paukšteliai sugrįžo“. Mažieji gamtos bičiuliai nusprendė parodą padovanoti savo draugams – Sartų regioninio parko direkcijai.

Išsamesnę ir platesnę informaciją apie mus supančią gamtą, miškus, juose gyvenančius žvėris bei paukščius Rokiškio lopšelyje – darželyje „Varpelis“ paskaitos forma vaikams suteikė Sartų regioninio parko direkcijos vyr. specialistas Algis Pažūsis. Vaikai džiaugėsi sužinoję naujų dalykų apie paukštelius ir mišką bei jame gyvenančius žvėris. Reikia pripažinti, kad vaikai gerai pažįsta Lietuvos gyvūniją ir augmeniją – tai auklėtojų nuoširdaus darbo rezultatas.

Rokiškio lopšelio – darželio „Varpelis“ priešmokyklinio ugdymo „Saulės zuikučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių parodą „Paukšteliai sugrįžo“ kviečiame aplankyti darbo dienomis Sartų regioninio parko direkcijos Lankytojų centre.

1a23
4

 


© Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija. Sartų regioninio parko grupė. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8 385) 56849.