PASAULINĖS PAUKŠČIŲ DIENOS MINĖJIMAS Print option in slimbox / lytebox? (info)
Antradienis, 2013 Kovo 05 14:24

Kovo 5 d. į Sartų regioninio parko direkciją sugūžėjo gausus vaikų būrys. Dusetų K. Būgos gimnazijos 0 – 4 klasių mokininiai buvo pakviesti paminėti Pasaulinės paukščių dienos. Kadangi vaikų buvo labai daug, jie pasidalino į dvi grupes. Pirmieji į renginį atvyko 0 – 2, antrieji 3 – 4 klasių mokiniai.

Renginio metu Sartų regioninio parko vyr. ekologė Daiva Norkūnienė vaikams rodė įvairiausių paukštelių nuotraukas, labai įdomiai pasakojo apie kiekvieną iš paukštelių. Vaikai klausėsi jiems labiausiai patikusių paukštelių balsų. Į regioninio parko direkciją vaikai atvyko su tikslu – išmokti gaminti paukšteliams inkilus. Vaikams Sartų regioninio parko vyr. ekologė papasakojo į kokius pagrindinius dalykus reikia atkreipti dėmesį gaminant paukšteliams inkilus, parodė inkilų pavyzdžius.

Po minėjimo 0 – 2 klasių mokiniai apsilankė Sartų regioninio parko lankytojų centre, kur susipažino su Sartų regioninio parko vertybėmis.

Kovo 19 d. Sartų regioninio parko darbuotojai vėl susitiks su Dusetų K. Būgos mokyklos mokiniais tam, kad padėtų jiems įkelti į medžius pagamintus inkilus.

 


© Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija. Sartų regioninio parko grupė. Cituojant būtina nurodyti šaltinį.
Vytauto g. 5, Dusetos, LT-32309 Zarasų r., tel. (8 385) 56849.